Vážení přátelé, ShinBuKan rodino užší i širší,

i tento rok budeme pořádat klasický rodinný víkend s občasným cvičením. Scénář je již také klasický, slezina začíná v pátek odpoledne a v ideálním případě bude končit až v neděli odpoledne. Hledáma příslušný hotel s vybavením pro rodiny s dětmi a přidruženou tělocvičnou, a aby to tentokráte měli všichni tak nějak demokraticky, vybrali jsme předběžně Ledeč nad Sázavou, kterou máme jak z Prahy, tak z Moravy po D1 v dosahu 1,5h jízdy cca. Opaváci a Plzeňáci jenom o kousek dál :). Město samotné nabízí krásný kus historie, hotelů i tělocvičen se tam pár nabízí, takže po Vás prosím vyberte příslučný termín a my se budeme snažit domluvit rozumný hotel s co nejlepší cenou (čím víc nás bude, tím víc můžu tlačit na cenu 🙂 ).

Možné termíny jsou:
31.08. – 1.-2.9.
12.-13.-14.10.
19.-20.-21.10.
26.-27.-28.10.

Prosím zahlasujte do konce měsíce června ( 06.2018 ) – Tomáš bude tak laskav a v půli měsíce vás všechny minimálně ještě jednou upozorní. Adresa pro hlasování je zde: přihlašovací formlulář
Objednávat budeme klasicky polopenzi formou snídaně a večeře, ale jelikož počítáme s některým z hotelů v Ledči, obědy bude možné velmi pravděpodobně doobjednat.
Co se týče cvičebního programu, Pavel i Michal už se moc těší, co si na vás připraví (Michal určitě chce kenjutsu, rozhodně kodachi i bokken) :).

Moc se na vás všechny těšíme.

Organizační team, tentokrát ze SBK Vyškov.